Vier voorjaarclinics voor slechts €40  Meld je hier aan!

ACTIVITEITENOVERICHT
ACTIVITEITENOVERZICHT
2019 Activiteit
   Categorie├źn
  
  
  
  
  

  
maart
30 maart
zaterdag
Tweehead
Amsterdam
30 maart
zaterdag
10:30 tot
14:00
Open dag
Clubgebouw
31 maart
zondag
Skiffhead
Amsterdam
31 maart
zondag
10:30 tot
14:00
Open dag
Clubgebouw
april
7 april
zondag
08:00 tot
18:00
Weerribbentocht
Steenwijk, RV 't Diep
11 april
donderdag
20:00 tot
21:30
Thema Avond: Veilig Roeien
Clubgebouw
14 april
zondag
AA race
Alkmaar
mei
11 mei
zaterdag
10:00 van Dijk beker( gez. tocht Friese verenigingen)
Roeivereniging De Dragt
26 mei
zondag
Spaarne Lente Race
Heemstede
31 mei
vrijdag
Elfsteden Roeimarathon
Friesland
juni
3 juni
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
3 juni
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
5 juni
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
9 juni
zondag
Zwolsche Vecht Regatta
Zwolle
10 juni
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
12 juni
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
17 juni
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
19 juni
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
21 juni
vrijdag
18:00 tot
00:00
Midzomertocht
naar Meer van Lenten
24 juni
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
26 juni
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
29 juni
zaterdag
Eeuwtocht( gez. tocht met de Friese verenigingen)
meerdere plekken
juli
1 juli
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
3 juli
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
8 juli
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
10 juli
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
11 juli
donderdag
10:00 Kerkboottocht( gez. met de Friese verenigingen)
De Geeuw, georganiseerd door De Dragt
12 juli
vrijdag
10:00 Kerkboottocht( gez. met de Friese verenigingen)
Sneek
15 juli
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
17 juli
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
22 juli
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
24 juli
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
29 juli
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
31 juli
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
augustus
5 augustus
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
7 augustus
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
12 augustus
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
14 augustus
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
19 augustus
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
21 augustus
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
25 augustus
zondag
tocht over het Gein
roeivereniging de Amstel
26 augustus
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
28 augustus
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
september
2 september
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
4 september
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
7 september
zaterdag
10:00 Kerkboottocht( gez. met de Friese verenigingen)
Sneek
8 september
zondag
10:00 Kerkboottocht( gez. met de Friese verenigingen)
Sneek
9 september
maandag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
11 september
woensdag
19:00 tot
20:30
Skiffinstructie
Clubgebouw
oktober
12 oktober
zaterdag
10:00 Poptaslot Marssum gez. tocht Friese verenigingen)
Epsilon, Leeuwarden
12 oktober
zaterdag
10:00 Warme boerenkersenwafeltocht
Naar Mildam
19 oktober
zaterdag
Tromp Boat Races
Hilversum
november
3 november
zondag
Novembervieren
Amsterdam
24 november
zondag
Hel van het Noorden
Groningen
december
7 december
zaterdag
NKIR
Amsterdam
 

ROEIVERENIGING

 
logo-blad-aengwirden-d-300-ppi

BEZOEKADRES

 

Wetterwille 50
8447 GC
Heerenveen

POSTADRES

 

Postbus 805
8440 AV
Heerenveen
Nederland

Kvk: 01085984

BEL

 

06 - 2336 5786
(Secretaris)


 

© 2018 Roeivereniging Aengwirden
Powered by e-Captain.nl